Наличност: Попитай за доставка
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Модел: GLC-LH-SMD=
Гаранция: 3 месеца
956.52лв.
без ДДС: 797.10лв.

Количество

Попитай за този продукт
Кредитен модул TBI Bank 19.68

Вземи само за 94.06 лв.

12 x 94.06 лв.

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Партиден номер:GLC-LH-SMD=
Уебстраница:http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet0900aecd8033f885.html
Text:1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Напишете мнение

Забележка: HTML не се поддържа!