• Цена
    лв. - лв.
  • Наличност
  • Производител


Подреждане по:
Показване:
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM Партиден номер:GLC-LH-SMD= Уебстраница:h..
982.01лв.
Наличност: В наличност
10GBASE-SR SFP Module
Cisco Systems
10GBASE-SR SFP Module Партиден номер:SFP-10G-SR Номер на модела:10GBASE-SR SFP Module Уебстраница:ht..
1,005.39лв.
Наличност: Попитай за доставка
Мрежов компонент Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR Х-ка 1:1G SFP transceiver Х-ка 2:LC LX 10km SMF Х-..
347.87лв.
Наличност: Попитай за доставка
Мрежов компонент Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR Х-ка 1: 1G SFP transceiver ..
189.81лв.
Наличност: В наличност
Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module Партиден номер:C2960X-STACK Номер на модела:Catalyst ..
1,174.93лв.
Наличност: Попитай за доставка
Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optional Партиден номер:C2960X-STACK= Номер на модела..
1,174.93лв.
Наличност: Попитай за доставка
Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module Партиден номер:C3850-NM-4-1G= Уебстраница:http://www.cisc..
830.91лв.
Наличност: Попитай за доставка
Four-port Voice Interface Card - FXO Партиден номер:VIC2-4FXO Уебстраница:http://www.cisco.com/en/US..
1,740.73лв.
Наличност: Попитай за доставка
Мрежов компонент HP 12p PoE+ / 12p 1GbE SFP v3 zl2 Mod Х-ка 1:Ports: 12 x 10/100/1000Base-T PoE+ and..
11,416.93лв.
Наличност: Попитай за доставка
Мрежов компонент HP 20p PoE+ / 1p 40GbE QSFP+ v3 zl2 Mod Х-ка 1:Ports: 20 x 10/100/1000BASE-T PoE+ a..
14,041.33лв.
Наличност: Попитай за доставка
Мрежов компонент HP 20p PoE+ / 4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 Mod Х-ка 1:Ports: 20 x 10/100/1000BASE-T PoE+ a..
14,041.33лв.
Наличност: Попитай за доставка
Мрежов компонент HP 20p PoE+ / 4p SFP+ v3 zl2 Mod Х-ка 1:Ports: 20 x 10/100/1000BASE-T PoE+ and 4 x ..
11,712.01лв.
Наличност: Попитай за доставка
Мрежов компонент HP 24p 10/100/1000BASE-T PoE+ v3 zl2 Mod Х-ка 1:Ports: 24 x 10/100/1000Base-T PoE+ ..
10,531.73лв.
Наличност: Попитай за доставка
Мрежов компонент HP 24p 10/100/1000BASE-T v3 zl2 Mod Х-ка 1:Ports: 24 x 10/100/1000Base-T Х-ка 2:Dat..
9,646.50лв.
Наличност: Попитай за доставка
Мрежов компонент HP 24p 1GbE SFP v3 zl2 Mod Х-ка 1:Ports: 24 x Gigabit SFP ports Х-ка 2:Data Transfe..
11,416.95лв.
Наличност: Попитай за доставка
Показва 1 до 15 от 81 (6 страници)