• Цена
    лв. - лв.
  • Наличност
  • Производител


Подреждане по:
Показване:
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM Партиден номер:GLC-LH-SMD= Уебстраница:h..
956.52лв.
Наличност: В наличност
10GBASE-SR SFP Module
Cisco Systems
10GBASE-SR SFP Module Партиден номер:SFP-10G-SR Номер на модела:10GBASE-SR SFP Module Уебстраница:ht..
979.30лв.
Наличност: Попитай за доставка
12 Port L2 Managed Switch Switch with 8 x 10/100/1000BaseT(X) ports & 4 x 100/1000BaseSFP ports Парт..
1,600.65лв.
Наличност: Попитай за доставка
14 Port L2 Managed Switch with 10 x 10/100/1000BaseT(X) ports (8 PoE) & 4 x 100/1000BaseSFP ports Па..
2,581.70лв.
Наличност: Попитай за доставка
24 Ports SFP Plus 4 Port 10G SFP+ with Single AC input Партиден номер:DIS-700G-28XS Номер на модела:..
7,848.35лв.
Наличност: Попитай за доставка
24-Port 10/100 Smart Switch, PoE, 180W Партиден номер:SF200-24FP-EU Уебстраница:http://www.cisco.com..
804.22лв.
Наличност: Попитай за доставка
24-Port Desktop Gigabit PoE + 2GE Combo Switch Партиден номер:DGS-1026MP Уебстраница:https://eu.dlin..
700.57лв.
Наличност: В наличност
24-Port Gigabit PoE Smart Switch with 4 SFP ports Партиден номер:DGS-1210-24P Номер на модела:24-Por..
639.59лв.
Наличност: В наличност
24-Port PoE Gigabit Smart Switch Партиден номер:DGS-1100-24P Номер на модела:DGS-1100-24P Уебстраниц..
545.95лв.
Наличност: В наличност
26-Port PoE+ Gigabit Smart Switch Партиден номер:DGS-1100-26MP Номер на модела:26-Port PoE+ Gigabit ..
875.74лв.
Наличност: Попитай за доставка
26-port Smart Gigabit Switch Партиден номер:SG250-26-K9-EU Номер на модела:SG250 Уебстраница:https:/..
472.01лв.
Наличност: В наличност
4G LTE USB Adapter Партиден номер:DWM-222 Номер на модела:4G LTE USB Adapter Уебстраница:http://www...
176.02лв.
Наличност: В наличност
4G LTE Wireless AC750 Router with GE WAN Партиден номер:DWR-953 Номер на модела:4G LTE Wireless AC..
342.94лв.
Наличност: В наличност
5 Port Unmanaged Switch with 4 x 10/100/1000BaseT(X) ports & 1 x 100/1000BaseSFP ports Партиден номе..
464.71лв.
Наличност: Попитай за доставка
5 Port Unmanaged Switch with 4 x 10/100/1000BaseT(X) ports (4 PoE) & 1 x 100/1000BaseSFP ports Парти..
722.87лв.
Наличност: Попитай за доставка
Показва 1 до 15 от 723 (49 страници)