• Цена
    лв. - лв.
  • Наличност
  • Производител


Подреждане по:
Показване:
100GBASE PSM4 QSFP Transceiver, MPO, 500m over SMF Device Type:QSFP transceiver module Form Factor:P..
2,541.71лв.
Наличност: Предстоящо зареждане
40GBASE Active Optical Cable, 20m Network Cable Type:Network cable - SFF-8436 Technology:Fibre optic..
1,783.66лв.
Наличност: Предстоящо зареждане
Catalyst 2960-X FlexStack-Extended Hybrid Device Type:Network stacking module Form Factor:Plug-in mo..
1,751.81лв.
Наличност: Предстоящо зареждане
CISCO 10/25GBASE-LR SFP28 Module spare Device Type:SFP28 transceiver module Form Factor:Plug-in modu..
2,802.89лв.
Наличност: Предстоящо зареждане
CISCO 1000BASE-BX SFP 1490NM Device Type:SFP (mini-GBIC) transceiver module Form Factor:Plug-in mod..
1,656.26лв.
Наличност: Предстоящо зареждане
CISCO 1000BASE-BX SFP 1310NM Device Type:SFP (mini-GBIC) transceiver module Form Factor:Plug-in modu..
1,656.26лв.
Наличност: Предстоящо зареждане
CISCO 1000BASE-BX SFP 1490NM Device Type:SFP (mini-GBIC) transceiver module Form Factor:Plug-in modu..
1,656.26лв.
Наличност: Предстоящо зареждане
CISCO 1000BASE-BX40 SFP 1550NM Device Type:SFP (mini-GBIC) transceiver module Form Factor:Plug-in mo..
3,281.70лв.
Наличност: Предстоящо зареждане
CISCO 1000BASE-EX SFP transceiver module SMF 1310nm DOM Device Type:SFP (mini-GBIC) transceiver modu..
2,541.71лв.
Наличност: Предстоящо зареждане
CISCO 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module MMF/SMF 1310nm DOM Device Type:SFP (mini-GBIC) transceiv..
1,279.46лв.
Наличност: Предстоящо зареждане
CISCO 1000BASE-LXLH SFP transceiver module MMFSMF 1310nm DOM Device Type:SFP (mini-GBIC) transceiver..
1,279.46лв.
Наличност: Попитай за доставка
CISCO 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF 850nm DOM Device Type:SFP (mini-GBIC) transceiver modul..
448.80лв.
Наличност: В наличност
CISCO 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF 850nm DOM Device Type:SFP (mini-GBIC) transceiver modul..
648.87лв.
Наличност: Предстоящо зареждане
CISCO 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire Device Type:SFP (mini-GBIC) trans..
583.98лв.
Наличност: Предстоящо зареждане
CISCO 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire Device Type:SFP (mini-GBIC) trans..
403.92лв.
Наличност: В наличност
Показва 1 до 15 от 270 (18 страници)