• Цена
    лв. - лв.
  • Наличност
  • Производител


Подреждане по:
Показване:
10-портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 8 порта х 10/100Base-T, 1 x Uplink..
136.13лв.
Наличност: В наличност
10-портов Layer 2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 8 порта х 10/100Base-TX POE, 1..
171.34лв.
Наличност: В наличност
10-портов Layer 2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 8 порта х 10/100Base-TX POE, 2..
129.08лв.
Наличност: В наличност
10-портов Layer 2 POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 8 порта х 10/100Base-TX P..
180.72лв.
Наличност: В наличност
100GBASE PSM4 QSFP Transceiver, MPO, 500m over SMF Device Type:QSFP transceiver module Form Factor:P..
2,567.22лв.
Наличност: Предстоящо зареждане
16-портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 16 gigabit порта х 10/100/1000 Bas..
143.17лв.
Наличност: Попитай за доставка
16-портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 16 gigabit порта х 10/100/1000 Bas..
168.98лв.
Наличност: В наличност
18-портов Layer-2  POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 16 порта х 10/100Base-TX..
260.52лв.
Наличност: В наличност
2-prt GE WAN NIM, dual-mode RJ45 & SFP REMANUFACTURED Device Type:Expansion module Form Factor:Plug-..
1,605.31лв.
Наличност: Предстоящо зареждане
20-портов управляем Layer-2+  суич. 20 порта х 10/100/1000Base-T, 4x Combo 1GE SFP/RJ45 порта. ..
1,577.18лв.
Наличност: В наличност
24-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch Device Type:Switch - 24 ports Enclosure Type:Deskt..
111.67лв.
Наличност: Предстоящо зареждане
24-портов Layer 2 суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 24 gigabit порта х 10/100/1000 Bas..
199.50лв.
Наличност: В наличност
24-портов управляем SFP Оптичен Layer-2+ суич. 16x SFP порта 1000BASE-X, 8x Combo SFP/RJ45 1000..
1,802.50лв.
Наличност: В наличност
24-портов управляем Layer-3  суич. 24 порта х 10/100/1000Base-T, 4x 10GE SFP+/GE SFP Оптични по..
2,767.10лв.
Наличност: В наличност
26-портов Layer-2  POE суич оптимизиран за системи за видеонаблюдение. 24 порта х 10/100Base-TX..
380.21лв.
Наличност: В наличност
Показва 1 до 15 от 2444 (163 страници)