• Цена
    лв. - лв.
  • Наличност
  • Производител


Подреждане по:
Показване:
12 x fiber, FIBER COMPACT, 1*12*50/125, halogen-free, metal-free, central tube FO cable Model:Buildi..
2.84лв.
Наличност: Попитай за доставка
12 x fiber, FIBER COMPACT, 1*12*9/125, halogen-free, metal-free, central tube FO cable Model:Buildin..
1.81лв.
Наличност: Попитай за доставка
12-fibre 10Gig™ 50/125μm (OM3) multimode LSZH rated distribution cable. Model:Building Type:Fiber op..
7.67лв.
Наличност: Попитай за доставка
12-fibre 50/125μm (OM2) multimode low smoke zero halogen rated distribution cable. Model:Building Ty..
4.60лв.
Наличност: Попитай за доставка
1m SC to LC singlemode duplex patch cord, 1.6mm jacketed cable – 9/125μm Model:Patch Type:Fiber opti..
149.35лв.
Наличност: Попитай за доставка
1m SC to SC singlemode duplex patch cord, 3mm jacketed cable – 9/125μm Model:Patch Type:Fiber optic ..
107.24лв.
Наличност: Попитай за доставка
24 x fiber, FIBER COMPACT, 1*24*9/125, halogen-free, metal-free, central tube FO cable Model:Buildin..
2.40лв.
Наличност: Попитай за доставка
24-fibre 10Gig™ 50/125μm (OM3) multimode LSZH rated distribution cable. Model:Building Type:Fiber op..
15.65лв.
Наличност: Попитай за доставка
3m SC to SC multimode duplex patch cord, 1.6mm jacketed cable – 50/125μm. Model:Patch Type:Fiber opt..
111.09лв.
Наличност: Попитай за доставка
4 x fiber, FIBER COMPACT, 1*4*50/125, halogen-free, metal-free, central tube FO cable Model:Building..
1.34лв.
Наличност: Попитай за доставка
4 x fiber, FIBER COMPACT, 1*4*9/125, halogen-free, metal-free, central tube FO cable Model:Building ..
0.98лв.
Наличност: Попитай за доставка
48 fibre 9/125μm (OS1) singlemode low smoke zero halogen indoor/outdoor tight-buffered cable, black ..
5.99лв.
Наличност: Попитай за доставка
6 x fiber, FIBER COMPACT, 1*6*50/125, halogen-free, metal-free, central tube FO cable Model:Building..
1.76лв.
Наличност: Попитай за доставка
6 x fiber, FIBER COMPACT, 1*6*9/125, halogen-free, metal-free, central tube FO cable Model:Building ..
1.21лв.
Наличност: Попитай за доставка
8 x fiber, FIBER COMPACT, 1*8*50/125, halogen-free, metal-free, central tube FO cable Model:Building..
2.01лв.
Наличност: Попитай за доставка
Показва 1 до 15 от 76 (6 страници)