• Цена
    лв. - лв.
  • Наличност
  • Производител


Подреждане по:
Показване:
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM Партиден номер:GLC-LH-SMD= Уебстраница:h..
956.52лв.
Наличност: В наличност
10GBASE-SR SFP Module
Cisco Systems
10GBASE-SR SFP Module Партиден номер:SFP-10G-SR Номер на модела:10GBASE-SR SFP Module Уебстраница:ht..
979.30лв.
Наличност: Попитай за доставка
16-channel high-density voice and video DSP module Партиден номер:PVDM3-16 Номер на модела:Модул 16-..
1,116.97лв.
Наличност: Попитай за доставка
Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module Партиден номер:C2960X-STACK Номер на модела:Catalyst ..
1,066.73лв.
Наличност: Попитай за доставка
Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optional Партиден номер:C2960X-STACK= Номер на модела..
1,066.73лв.
Наличност: В наличност
Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module Партиден номер:C3850-NM-4-1G= Уебстраница:http://www.cisc..
607.01лв.
Наличност: Попитай за доставка
Eight port 10/100/1000 Ethernet switch interface card Партиден номер:EHWIC-D-8ESG= Уебстраница:http:..
1,535.84лв.
Наличност: Попитай за доставка
Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card Партиден номер:EHWIC-4ESG Уебстраница:http://ww..
714.13лв.
Наличност: Попитай за доставка
Four-port Voice Interface Card - FXO Партиден номер:VIC2-4FXO Уебстраница:http://www.cisco.com/en/US..
1,695.56лв.
Наличност: Попитай за доставка
Network Module > C3850-NM-4-1G Партиден номер:C3850-NM-4-1G Номер на модела:Network Module > C3850-N..
607.01лв.
Наличност: Попитай за доставка
Кабел Netgear AXC763, 3M SFP+ Direct Attach Cable Партиден номер:AXC763-10000S Номер на модела:Кабел..
308.77лв.
Наличност: Попитай за доставка
Комплект 10 модула Netgear AXM761, 10GE SR SFP+ Module, "short reach", 10 pcs Bundle Партиден номер:..
4,073.40лв.
Наличност: Попитай за доставка
Комплект 10 модула Netgear AXM762, 10GE LR SFP+ Module, "long reach", Singlemode, 10 pcs Bundle Парт..
10,176.01лв.
Наличност: Попитай за доставка
Модул CISCO HWIC-1T= 1-Port Serial WAN Interface Card Партиден номер:HWIC-1T= Уебстраница:http://www..
714.13лв.
Наличност: Попитай за доставка
Модул CISCO HWIC-2FE= Two 10/100 routed port HWIC Партиден номер:HWIC-2FE= Уебстраница:http://www.ci..
2,151.55лв.
Наличност: Попитай за доставка
Показва 1 до 15 от 31 (3 страници)